Toplantılarınızda olsun, okullarda öğrenci veya öğretmenlerin ders sunumları için olsun, powerpoint sunumları büyük bir eziyettir. Bu sunumların içerik bakımından zengin olmasının yanı sıra asıl önemli olan bir diğer hususta görselliktir. Powerpoint sunumlarınızın insanların dikkatini çekmesi, hem anlattıklarınızı daha ilgi çekici kılar, hem akılda kalmasını sağlar hemde dinlenme oranınızı oldukça arttırır. Bu yüzden sunumlarınızı daha görsel hale getirmek isteyebilirsiniz.

Size yardımcı olabilmek ve sunumlarınızı daha görsel hale getirebilmek amacı ile hazır powerpoint sunum şablonu paylaşmak istiyorum. Farklı şablonlarda ileride ekleyeceğim. Bu powerpoint şablonu mavi tonlarında ve not defteri temalı bir şablon. Mavi tonlarında ve sade olması hem şık bir görünüm kazandırıyor hemde izleyicilerin gözlerini yormadan takip etmesini kolaylaştırıyor.

Mavi tonlarındaki bu hazır powerpoint sunum şablonunu aşağıdaki görsellerden inceleyebilirsiniz.

Hazır Powerpoint Sunum İç

Hazır Powerpoint Sunum İç

 

Hazır Powerpoint Sunumu Kapak

Hazır Powerpoint Sunumu Kapak

 

 

Eğer sunum tasarımını beğendiyseniz ve bu tasarımı sunumlarınıza yansıtmak istiyorsanız aşağıdaki bağlantıdan indirebilir ve dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Buradan İndirebilirsiniz