İstanbul Maltepe ilçesinde bu sene TEOG sınavına hazırlanacak bir çok öğrenci olduğu malum. Bu öğrencilerin ortak sorunu ve korkusu ise “matematik”. Öğrencilerimizin matematik korkusunu yenmek ve zorlu bir süreç olan TEOG hazırlık sürecinde öğrencimizin yanında olarak bu sorun ve korkuyu ortadan kaldırmak adına maltepe matematik özel dersi hizmeti vermekteyiz.

Onlarca referans öğrencimiz, dersi daha anlaşılabilir kılan ve öğrencinin öğrenme yeteneğine göre planladığımız öğrenim sistemi ile TEOG matematik öğrencilerimiz açısından kabus olmaktan çıkıyor.

Maltepe matematik özel dersi alan öğrenciler konuyu rakiplerine göre daha iyi kavrıyor, çözemediği soruları birebir matematik derslerinde soruyor ve daha iyi anlıyor. Bizde öğrencilerimizin TEOG sınacında başarılı olması adına elimizden gelenin en iyisini yapmaya gayret ediyor ve her ders için en güncel soru tiplerini bularak öğrencimize karşılaşacağı tüm soru tiplerini göstermeyi hedefliyoruz.

Maltepe TEOG Matematik Özel Dersi hizmetimizi isterseniz öğretmenimizin evinde, isterseniz kendi evinizde alabilirsiniz. Üstelik 50 TL’den başlayan fiyatlarla.

TEOG öğrencileri için bize ulaşın, tanışıp deneme dersi yapalım. Öğrencinizin daha iyi anladığını ve matematik dersini sevmeye başladığını sizde farkedeceksiniz.

Maltepe Teog Matematik Özel Dersi Almak İçin

+90 532 377 74 92

+90 507 057 80 81 numaralı telefonlardan veya alttaki formdan cevap yazarak bize ulaşabilirsiniz