Matematik bir çok öğrencinin sıkıntı yaşadığı bir derstir. Matematik derslerinde öğrencilerin sıkıntı yaşamasının temel nedeni kesinlikle öğrencinin kapasitesinin düşük olması ile ilgili bir durum değildir. Bunun ana sebebi her öğrencinin farklı türde öğrenme yetisi olmasıdır.

Kimi öğrenci görsel hafızaya, kimi ise işitsel hafızaya sahiptir. Bu yüzden matematik dersinin bir öğrenci tarafından iyi bir şekilde anlaşılabilmesi için öncelikle öğrencinin nasıl daha iyi öğrendiğini belirlemek gerekir.

Matematik özel ders fiyatları

 

Matematik özel dersi verirken öncelikle öğrenciye en verimli ders anlatmak için hazırladığımız özel ders notlarını kullanmaktayız. Bu ders notlarında öğrenciye konu hakkında gerekli kısımların yanı sıra, konu ile ilgili soru kalıpları da verilerek konuyu daha iyi anlamasını sağlıyoruz.

Yapılan araştırmaların da bize gösterdiği konu şudur ki; matematik dersi diğer derslere oranla daha kompleks bir ders olması nedeni ile sınıf ortamında tam anlamı ile öğrenilmesi pek mümkün değildir. Matematik özel ders takviyesi alan öğrencilerin sınavlarda rakiplerine oranla çok daha fazla başarılı olması bunun bir göstergesidir. Bunun yanı sıra matematik dersini anlayan ve yapan öğrencilerin bu dersi daha çok sevidiğini, bu sevgininde üniversite ve meslek hayatındaki başarısını arttırdığını görmek te çok zor değil.

 

Aileler özel ders konusunda çoğunlukla maddi yanını düşünmektedir. Matematik özel derslerinde bazen çok fahiş fiyatlar ortaya çıkabilmektedir. Bu konuya çözüm bulmak adına bir adım atmak istedik ve çok uygun fiyatlar ile özel ders vermekteyiz. Öğrenci isterse öğretmenimizin Maltepe’de bulunan evinde isterse de kendi evinde ders alabilmektedir.

Matematik Özel Dersi 50 TL’den başlayan fiyatlarla!..

Öğrencilerimize sadece özel ders sırasında destek olmakla kalmıyoruz. Ailelerin genellikle “kötü” birşey olarak gördüğü teknolojiyi de kullanarak, ders dışında da öğrencilerimizin takıldığı sorularda whatsapp vb. mobil uygulamalar aracılığı ile yol göstererek yardımcı oluyoruz.

Öğretmenimiz Marmara Üniversitesi Matematik Bölümünde son sınıf öğrencisidir. Ders verdiği alanlar;

  • İlkokul Matematik Dersleri Takviye Özel Dersi
  • Teog Matematik Özel Dersi
  • Ortaokul Matematik Dersleri Takviye Özel Dersi
  • Lise Matematik Dersleri Takviye Özel Dersi
  • Ygs Matematik Özel Dersi
  • Ygs Geometri Özel Dersi
  • Lys Matematik Özel Dersi
  • Lys Geometri Özel Dersi
  • İlkoluk, Ortaokul, Lise Sınav Öncesi Matematik Takviye Özel Dersi

 

Sizde uygun fiyatlar ile matematik özel dersi almak istiyorsanız bize ulaşabilirsiniz.

 

Not: Özel matematik dersi konusunda birçok referansımız bulunmasına karşın öğrencilerimizin kimlik bilgilerini izin almadan yayınlayamıyoruz. İrtibat kurduktan sonra bilgiler tarafınıza verilecektir.

Bizimle web sitemizde iletişim formu üzerinden yada aşağıdaki numaralar ile iletişim kurabilirsiniz.

 

İrtibat Numarası:

+90 532 377 74 92

+90 507 057 80 81