Kurumsal Facebook Kapak Tarasımı Vektörel

Uzun zamandır gerek askerlik, gerekse dönüşünde iş yoğunluğu nedeni ile ihmal ettiğim kişisel blog sayfamda uzun bir aradan sonra kurumsal facebook kapak tasarımı vektörel dosyası paylaşımı ile karşınızdayım. Malum son günlerde çok popüler olan facebook sayfaları, kurumsal kullanımlarda şık tasarımlara sahip olmalıdır. Facebook sayfalarına bakındığımda insanların vektörel facebook sayfası kapak tasarımı bulmakta zorlandığını gördüm. Bu nedenle sizler için düzenlediğim facebook kapak tasarımını vektörel olarak paylaşıyorum.

Rar dosyasının içerisinde bulunan .ai uzantılı dosyayı adobe illustrator programında açarak kendinize göre düzenleyebilir, kırpma maskesi oluşturulmuş resimleri kendi resimlerinizle değiştirebilirsiniz. Sorusu olan arkadaşlar aşağıdaki yorum kısmına yazabilirler. Yazılanlara en kısa sürede dönüş yapmaya çalışıyorum.

Gold ve gri renk ağırlıklı çalışılan kapak tasarımı vektöreldir. Renk, resim ve yazılarda dilediğiniz gibi oynamalar yaparak kendi sayfanıza uygun hale getirebilirsiniz.

Kurumsal facebook kapak tasarımı vektörel dosyasını aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz.
Dosyayı İndir Facebook Kapak Tasarımı Bahadirdermanli.com.tr.rar from Ücretsiz Dosya Yükleme ve Paylaşım Sitesi

Yorum yapın