Avukat Kartvizit Rehberi

Bir avukat arkadaşımın avukat kartvizit seçimi yaparken yaşadığı kafa karışıklığı dikkatimi çekti. Kartvizitine bu kadar önem veren bir meslek dalı mensubunun işinin bu kadar zor olması beni üzdü. Acaba burada kartvizit bastırsam kaliteli olur mu? Bu tasarımı düzenletebilirmiyim? Sipariş versem ne kadar zamanda elime geçer? vs. vs. vs. Bir çok sorular vardı kafasında.

Birazda olsa yarasına merhem olmak adına internette biraz araştırma yaptım. Bu araştırma sonunca hiç beklemediğim bir web sitesi ile karşılaştım. Bu web sitesinin başlığının avukat kartvizit rehberi olması beni oldukça şaşırttı. İnternette hemen her konuda bilgi olduğu doğrudur ancak bilgilerin artık bu kadar web sitesi bazında yoğunlaşmış olmasına ve avukatların kartvizitlerine verdiği önemin bu kadar farkındalık yaratmasına çok şaşırdım. Bir o kadarda bu durumdan mutlu oldum.

Arkadaşıma bu linki attıktan yaklaşık bir saat sonra kartvizit siparişini verdi ve yaklaşık 3 gün sonra kartvizitleri eline ulaştı. Üstelik piyasadaki en uygun fiyatlarda yaptırdığını ve beklediğinden çok daha kaliteli olduğunu tekrar tekrar belirtti. Bu nedenle bu web sitesini buradan avukat kartvizit yaptırmak isteyen okurlarımla paylaşmak istedim. Öyle ki bu rehberi okuyarak büyük bir dertten kurtulacağınızı düşünmekteyim.

Yorum yapın