İstanbul Fatura Basımı

İstanbul fatura basımı hizmeti yalnızca İstanbul ilinde bulunan maliye ile anlaşmalı matbaa firmaları tarafından verilebilen hassas bir hizmettir. Bu hizmet tasarım ve üretim ekipmanlarını aynı anca bünyesinde bulunduran ve maliye bakanlığı tarafından denetlenerek maliye ile anlaşmalı matbaa ünvanı almaya hak kazanmış matbaa firmaları tarafından verilmektedir.

İstanbul fatura basımı hizmeti almak için öncelikle ilinizde bulunan bir maliye ile anlaşmalı matbaa firması ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Bunun ardından sizden istenecek olan belgeleri matbaa firmasına iletmeniz gerekmektedir. Bu evrakların listesinin maliye bakanlığı tarafından belirlendiğini ve tamamen sizi güvende tutmak amaçlı olduğunu bilmenizi isterim. Yine de şüphe duyuyorsanız evrakların bir kenarına ” xxxxx matbaasında fatura basımı yaptırılmak üzere kullanılacaktır” gibi bir not düşebilirsiniz. Bu evrakları ulaştırmanızın ardından anlaşmalı matbaa firması sizin fatura basımı işlemlerinize başlayacaktır. İlk olarak hazırlanan fatura taslağı size gönderilerek onayınız istenecektir. Gerekli revizeler ve onayın ardından basım işlemine başlanacak ve üretimin tamamlanması ile birlikte mali bildirim işlemleri tamamlanarak tarafınıza teslimatı yapılacaktır.

İSTANBU FATURA BASIMI

İstanbul fatura basımı işlemlerinde öncelikli olarak uygun fiyat değil güvenilir bir anlaşmalı matbaa firması bulmanızı ve bu matbaanın yetki levhasını sorgulamanızı kesinlikle öneririz. Aksi taktirde sizde zan altında kalacak ve yüklü para cezalarına maruz kalacaksınız. Bir sonraki yazılarımızda sizlere fatura basımı, sevk irsaliyesi basımı, gider pusulası basımı vb. evrakların üretimi için güvenilir anlaşmalı matbaa firmaları tavsiye edeceğim. Takipte kalın

Yorum yapın