VIP Avukat Kartvizit Ürün İnceleme

Bu yazımda sizlere VIP avukat kartvizit hakkında bir ürün incelemesi yapacağım. Avukatlar kartvizitlerinde kalite ve şıklık adına tüm unsurların olmasını ister. Avukatların kartvizitleri kendilerini temsil ettiği için bu şekilde bir özen göstermeleri normaldir. Kaliteli avukat kartvizitlerini tasarlayıp üreten firmalar oldukça kısıtlı olsa da az sayıda olan bu değerli firmalar oldukça yeterli kalitede tasarım ve üretimler yapmaktadır.

VIP avukat kartvizit modelini değerli kılan en önemli unsur üzerinde uzun süre düşünülerek işinde uzman tasarımcılar tarafından ortaya çıkarılmış mükemmel tasarımıdır. Bu tasarım bir çok inceliği ve bütünlüğü bir arada barındırmaktadır. Siyah ve grinin bütünleşmesi ile kalitenin ön plana çıkması bu tasarımı daha önemli kılmaktadır.

Tasarımın yanı sıra üretimde kaliteli bir avukat kartvizit için olmazsa olmazlardandır. Bu kartviziti tasarlayan firmanın belirlediği en önemli üretim unsuru ise özel kartvizit modelidir. Özel kartvizit modelini tanımlamak gerekirse, 700 gr. kuşe kağıdına baskılı (yani kredi kartı kalınlığında), üzerine koruyucu mat laminasyon, Yazı ve logolara kabartma lak ve kartvizit zeminine emboss lak olarak tanımlanabilir. Bu tasarımın özel kartvizit metoduna uyarlanması demek kaliteli bir avukat kartvizit modeli demektir.

Yorum yapın