Mavi Avukat Kartvizit Ürün İncelemesi

Uzun zamandır sizlere avukat kartvizit konusunda ürün incelemesi yapmıyordum. Son günlerde yaptığım araştırmalarda dikkatımı çeken kartvizit modelini sizlerle paylaşmak istedim. Bu kartvizit modeli bana göre hem erkek, hem kadın avukatlar için şıklığı ve güven hissi ile çok uygun bir model. Bu kartvizit modelini özel kartvizit türünde üretim yaptırarak çok kaliteli bir ürüne sahip olabilirsiniz.

https://www.kartvizitmarketim.com/Resimler/Urunler/mavi-avukat-kartvizit.jpg

Koyu mavi bir renkte tasarlanmış olan kartvizitte bulunan themis logosu hem sektörel olarak anlamlı hemde şık bir görüntü katıyor. Çok karmaşık olmayan tasarımı kaliteli bir avukat kartvizit de bulunması gereken bir detay ve avukatın ismi ile iletişim bilgileri bu sayede ön planda tutularak daha şık bir görüntü oluşmasına olanak sağlıyor.

Mavi renk kartvizitlerde güven duygusunu ön plana çıkartır. Bu nedenle işleri güven olan sektörlerde ( avukat, danışmanlık vb.) sıklıkla kullanılır. Bu kartvizitte de mavi renk tonunun kullanılması ile güven hissi oluşturulmuş ve kartvizit amacına ulaşmıştır. Arka yüzünde de mavi renk tonları ve logonun kullanılması ile kaliteli bir kartvizit tasarımı yakalanmıştır.

Bu modelin avukat kartvizit üretimi için 700 gr. kuşe kağıdına kabartma lak + emboss lak + oval kesim olarak üretilmiş halini sizlere tavsiye ediyoruz.

Şimdilik sağlıkla kalın

Yorum yapın